TALISE SÕNARAAMAT

TALISE SÕNARAAMAT

Autor: Talis Bachmann

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Varia
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas ühe inimese elu võiks mahutada raamatusse? Talis Bachmanni "Talise Sõnaraamat" teeb seda ainulaadsel ja innovaatilisel viisil, pakkudes lugejale võimalust sukelduda ühe Eesti tuntud psühholoogi elu ja mõttemaailma läbi sõnastikulaadse ülesehituse. See pole lihtsalt autobiograafia; see on elulugu, mis on kootud kokku sõnade ja mõistete kaudu, mis on märkimisväärselt mõjutanud Talis Bachmanni eluteed.

Talis Bachmann, kelle nimi on tuntud nii Eesti kui ka rahvusvahelises teadusringkonnas, on jäädvustanud oma elu sündmused alates varajasest lapsepõlvest, akadeemilistest saavutustest kuni pere- ja tööeluni. Raamatus kajastuvad tema peamised teaduslikud seisukohad ja põhimõtted, mis on kujundanud tema karjääri ja panust psühholoogiasse. Kuid "Talise Sõnaraamat" ei piirdu ainult isikliku looga. See avardab lugeja silmaringi, tutvustades Eesti psühholoogiateaduse arengulugu, ülikoolide ja haridussüsteemi muutusi ning Eesti kultuurielu viimase viiekümne aasta jooksul.

Talis Bachmanni tööd ja saavutusi on tunnustanud ka teised eksperdid. Näiteks Jaan Aru, Tartu ülikooli ja Berliini Humboldti ülikooli ajuteadlane ja psühholoog, on öelnud, et Bachmanni raamat pole mitte ainult tema enda ideede kogumik, vaid ka sügav pilguheit inimesele nende ideede taga.

Kui olete huvitatud psühholoogiast, teadusest või lihtsalt tahate saada inspiratsiooni ühe erakordse inimese elust, siis "Talise Sõnaraamat" on teie jaoks. See on teos, mis rikastab teie mõistmist mitte ainult ühest inimesest, vaid ka laiemalt Eesti kultuurist ja teadusest.