TALLINN 1:25 000

TALLINN 1:25 000

Kirjastus: JANA SETA MAP PUBLISHERS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.90€
Osta
Avastage Tallinna linn nagu kunagi varem, haarates enda kätte praktilise ja üksikasjaliku kaardi "TALLINN 1:25 000". See on hädavajalik teejuht nii kohalikele kui ka külastajatele, kes soovivad avastada pealinna tänavaid ja saladusi. Kaardi mõõtkava 1:25 000 tagab piisava detailsuse, et leida üles ka kõige peidetumad põiktänavad ja vaatamisväärsused.

Kaardil on esindatud ka Tallinna naabruskonnad, sealhulgas Maardu ja Muuga, andes teile võimaluse uurida ka linna ümbruskonda. Kõvade kaantega disain tagab, et kaart püsib teie seikluste vältel tugev ja vastupidav. Kui olete lõpetanud päeva avastamisrõõmud, saate kaardi hõlpsasti kokku voltida mõõtmeteks 12,5 x 24 cm, muutes selle ideaalseks kaaslaseks igapäevastes toimetustes või reisikotis hoidmiseks.

Kas olete valmis sukelduma Tallinna ajaloolisse südamesse või uurima selle kaasaegseid äärelinnu? See kaart on teie ustav abimees, aidates teil navigeerida läbi linna ja avastada kõik, mida Tallinnal on pakkuda. Olgu teie eesmärgiks leida parimad kohvikud, kunstigaleriid või peidetud rohealad, "TALLINN 1:25 000" on teie kindel teejuht.