Tallinna värviraamat

Tallinna värviraamat

Autor: Uku Laasi,Inna Jürjo

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Avasta Tallinna võlu läbi värvide ja ajaloo! "Tallinna värviraamat", autoriteks Uku Laasi ja Inna Jürjo, on põnev teekond läbi meie pealinna südame, kus ajalugu põimub kaasaegsega. See raamat on Sinu teejuht, mis viib Sind läbi keskaegsete tornide, ajalooliste hoonete ja looklevate tänavate, avades ukse Tallinna rikkalikku minevikku ja säravasse tulevikku.

Kas oled valmis avastama Tallinna varjatud nurki ja tuntud vaatamisväärsusi uues valguses? "Tallinna värviraamat" on loodud nii väikestele avastajatele kui ka suurtele linnauurijatele. Iga lehekülg pakub Sulle võimalust lisada oma värvid Tallinna linnamaastikule, muutes iga nurga just Sinu silmade läbi eriliseks.

Raamatu lehekülgedel on iga pildi juures huvitavad faktid nii eesti kui ka inglise keeles, mis rikastavad Sinu teadmisi ja pakuvad harivat ajaviidet kogu perele. Võta kätte värvipliiatsid, haara linnakaart ja asu teekonnale, et luua oma isiklik värvikirev Tallinn. Ole valmis sukelduma linna ajaloo ja arhitektuuri sügavustesse, avastades samal ajal oma loovuse piire!

"Tallinna värviraamat" on suurepärane viis ühendada lõbus tegevus hariva sisuga, pakkudes nii lastele kui täiskasvanutele meeldejäävat ja õpetlikku kogemust. Värvimine ei ole kunagi olnud nii kaasahaarav ja informatiivne. Pane oma värvid proovile ja too Tallinna linn oma elutuppa elama!