TALU. LAHTIVOLDITAV KLEEPSURAAMAT

TALU. LAHTIVOLDITAV KLEEPSURAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.82€
Osta
Kas otsid lõbusat ja harivat tegevust oma väikesele põnnile? "Talu" on just see, mida vajate – see on raamat, mis ei ole lihtsalt lugemiseks, vaid pakub kaasahaaravat ja interaktiivset meelelahutust. Raamatu autor on loonud teose, mis on täis värvilisi kleepse ja mitmekülgseid tegevusi, mis arendavad lapse loovust ja mõtlemisoskust.

"Talu" on enamat kui tavaline lasteraamat – see on lahtivolditav kleebisteraamat, mis viib teid ja teie last taluelu keskele. Raamat kutsub teid lahendama labürinte, ühendama punkte, värvima pilte ja palju muud. Iga lehekülg on uus seiklus, kus saate lisada kleepse ja luua oma talustseene, tuues ellu talu tegemised ja tegelased.

Kuid pidage meeles, et kuigi see raamat pakub lõputult lõbu ja naeru, on oluline jälgida ohutust. Raamatus olevad väikesed osad võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, seega veenduge, et teie laps mängiks sellega järelvalve all.

Andke oma lapse kujutlusvõimele tiivad "Talu" kleebisteraamatuga, mis pakub harivat meelelahutust ja aitab arendada peenmotoorikat ning probleemilahendusoskusi. See on ideaalne kingitus, mis toob rõõmu igasse päeva.