Talu. Mänguraamat

Talu. Mänguraamat

Autor: Martina Boschi

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma taluelu võlumaailma? "Talu. Mänguraamat", mille on loonud Martina Boschi, viib sind otse maalähedase elu südamesse, kus iga päev on täis tegemist ja toimetamist. See pole lihtsalt raamat, see on interaktiivne kogemus, mis kutsub sind osalema talutöödes ja avastama, kuidas põllumajandus tegelikult toimib.

Kujutle end traktori roolis, kui sõidad üle viljapõldude, künnad maad, külvad seemneid ja koristad hoolikalt kasvatatud saaki. Kuid taluelu ei piirdu ainult põldudega. Raamatust leiad ka värvikireva galerii koduloomadest, kes vajavad igapäevaselt sinu hoolt ja tähelepanu, alates toidu andmisest kuni nende eest hoolitsemiseni.

Ent see pole veel kõik! Sinu rohenäpud saavad proovile pandud, kui astud aiamaale, kus peenrad ootavad sinu kastmis- ja rohimisoskusi. "Talu. Mänguraamat" on varustatud eriliste kaane sisekülgedel asuvate kujukestega, mis lubavad sul mängida ja taluelu veelgi enam oma kätega kujundada. Aseta kujukestega pesadesse või liiguta neid mööda sooni, et tuua talupildid ellu just nii, nagu sina seda soovid.

See raamat ei ole ainult lugemiselamus, vaid ka praktiline mäng, mis aitab sul ja sinu perel mõista, kui palju tööd ja armastust nõuab iga leivapala, mis meie lauale jõuab. "Talu. Mänguraamat" on ideaalne viis õpetada lastele põllumajanduse tähtsust ja näidata, kuidas loodus ning inimese töö käivad käsikäes.

Lase oma kujutlusvõimel lennata ja ole valmis avastama taluelu imesid Martina Boschi "Talu. Mänguraamat" lehekülgedel. See on teekond, mida sa ja su pere ei unusta!