Talu. Tegevusraamat

Talu. Tegevusraamat

Autor: Alain Grée

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite põnevat ja harivat viisi, kuidas kaasata oma algkooliealist last? "Talu. Tegevusraamat", mille on loonud tuntud prantsuse autor ja illustraator Alain Grée, on just see, mida vajate. See raamat on täis Alain Grée iseloomulikke, tugevaid illustratsioone, mis haaravad lapse tähelepanu ja ergutavad tema kujutlusvõimet.

"Talu. Tegevusraamat" on rohkem kui lihtsalt lugemismaterjal – see on interaktiivne seiklus, mis viib teie lapse maale, avastama taluelu imesid. Raamatu leheküljed on täis mitmekesiseid tegevusi, mis on suunatud laste loovuse, loogika ja käeliste oskuste arendamisele. Ülesanded on loodud nii, et need oleksid lõbusad ja samal ajal õpetlikud, pakkudes väljakutseid, mis on just õige raskusastmega algkooliealistele lastele.

Alain Grée on oskuslikult koostanud raamatu, mis sisaldab sõnarägastikke, mis aitavad sõnavara laiendada, labürinte, mis arendavad probleemilahendamise oskusi, ja erinevuste otsimise mänge, mis teritavad tähelepanu detailidele. Lisaks leiate raamatust värvimislehekülgi, mis pakuvad rahustavat tegevust ja võimalust eneseväljenduseks, ning käelisi meisterdamisülesandeid, mis edendavad peenmotoorikat.

Kuid "Talu. Tegevusraamat" ei piirdu ainult kunstiliste tegevustega. Raamat sisaldab ka lihtsamaid matemaatika- ja kirjutamisülesandeid, mis aitavad teie lapsel arendada akadeemilisi oskusi mängulises keskkonnas. Kõik see toimub taluelu temaatika raames, kus laps õpib tundma taluloomi, maatöid ja seda, kuidas toit meie lauale jõuab.

See raamat on suurepärane vahend, et tutvustada teie lapsele loodust ja põllumajandust, samal ajal toetades tema üldist arengut. "Talu. Tegevusraamat" on ideaalne kaaslane pikaks autosõiduks, vihmaseks pärastlõunaks või lihtsalt igapäevaseks lõbusaks õppehetkeks.

Avastage Alain Grée maagiline maailm ja andke oma lapsele kingitus, mis rikastab tema teadmisi ja toetab loovust. "Talu. Tegevusraamat" ootab teid, et pakkuda tundide viisi harivat meelelahutust.