Taluelu

Taluelu

Autor: Christine Gore

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Avasta maalähedase elu võlusid ja saladusi raamatuga "Taluelu", mille on kirjutanud Christine Gore. See interaktiivne teos kutsub sind avastama taluelu mitmekesisust, liigutades klappe ja uurides, millised tegelased talus askeldavad. Kujutlusvõimele tiivad andes saad mõelda välja, milliseid toimetusi nad seal teevad, ja oma lugusid teistega jagada.

"Taluelu" on suurepärane vahend, et tutvustada noorele lugejale maapiirkonna eluviisi, selle töid ja tegemisi. Raamat aitab mõista, kuidas toimub loomade eest hoolitsemine, põllutööde tegemine ja muud igapäevased toimetused, mis on osa talupidaja elust. Läbi mängulise lähenemise ja interaktiivsete elementide muutub õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks.

Kui oled huvitatud sellest, kuidas elu maal käib, siis "Taluelu" pakub sulle põnevat ja harivat lugemiselamust. Raamat sobib suurepäraselt ettelugemiseks või iseseisvaks avastamiseks, andes lastele võimaluse õppida läbi mängu ja aktiivse osalemise. Avasta koos Christine Gore'i "Talueluga" taluelu rõõme ja toimetusi ning jaga oma lugusid sellest põnevast maailmast!