TALULOOD. 7 JUTTU - ÜKS IGAKS NÄDALAPÄEVAKS

TALULOOD. 7 JUTTU - ÜKS IGAKS NÄDALAPÄEVAKS

Autor: Moss Stephanie

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid midagi, mis muudaks iga päev lastega veedetud aega eriliseks? Stephanie Mossi raamat "Talulood. 7 juttu – üks igaks nädalapäevaks" on just see, mida vajad. See armas kogumik toob teieni seitse lühijuttu, millest igaüks on mõeldud nädala üheks päevaks, pakkudes värvikaid seiklusi ja põnevust igasse õhtusse.

Kujutage ette, et sukeldute koos lastega taluelu võlumaailma, kus iga päev on uus seiklus. Võite minna sportlikule päevale koos taluloomadega, tutvuda talu kõige kõlavama häälega tegelasega või avastada lamba sügavaim saladus. Need lood on ideaalse pikkusega, et hoida pisikeste tähelepanu – piisavalt lühikesed, et need saaks ette lugeda mõne minutiga, kuid piisavalt kaasahaaravad, et säilitada laste huvi.

Raamatu illustreeritud leheküljed on täis elavat värvi ja rõõmu, mis toovad iga loo tegelased otse teie ette elama. "Talulood" on suurepärane viis tutvustada lapsi lugemise imelisele maailmale ja veeta kvaliteetaega koos, enne kui on aeg suikuda unemaale.

Kas poleks tore lõpetada päev mõnusa looga, mis on täis südantsoojendavaid tegelasi ja õpetlikke hetki? Võtke aeg maha ja nautige Stephanie Mossi "Talulood", mis on loodud selleks, et tuua naeratus teie ja teie laste näole. Kui olete valmis avastama taluelu võlusid ja jagama põnevaid lugusid, siis see raamat ootab teid.