Taluloomad. Saladuslikud aknakesed

Taluloomad. Saladuslikud aknakesed

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Avasta maalähedase võlu ja loomade imelise maailma koos Kristi Kingo raamatuga "Taluloomad. Saladuslikud aknakesed". See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt väikestele uudishimulikele lugejatele, kes on valmis avastama taluelu saladusi.

Raamatu lehekülgedel peituvad väikesed aknakesed, mis ootavad avastamist. Iga akna taga varjab end põnev luuletus ja sellega seotud loom, kellest saab lugeda intrigeerivaid fakte. Need aknakesed ei ole lihtsalt lõbusad elemendid, vaid ka väravad teadmiste maailma, mis avardavad sinu lapse silmaringi ja tutvustavad talle taluelu mitmekesisust.

Kristi Kingo on loonud raamatu, mis on mõeldud mitte ainult lugemiseks, vaid ka kaasahaaravaks tegevuseks. Sinu laps saab mitte ainult lugeda loomade kohta, vaid ka lahendada kaasahaaravaid ülesandeid, mis arendavad tema loovust ja mõtlemisoskust. See interaktiivne lähenemine muudab õppimise lõbusaks ja kaasakiskuvaks.

Kui sinu väike avastaja armastab loomi ja taluelu, siis "Taluloomad. Saladuslikud aknakesed" on ideaalne valik, et tutvustada talle loodust ja selle asukaid läbi mängulise ja hariva tegevuse. Võta aega, et koos lapsega avada iga aknake ja sukelduda taluloomade maagilisse maailma.