TALUS. LÕBUS PÕNGERJAS 

TALUS. LÕBUS PÕNGERJAS 

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete valmis avastama taluelu võlusid koos talumees Tiiduga? "Talus. Lõbus Põngerjas" on raamat, mis viib teid ja teie lapsi rõõmsale seiklusele, kus peategelane, armastatud talumees Tiit, asub oma usaldusväärsel traktoril loomi talusse tooma. See ei ole tavaline raamat – see on pusleraamat, mis pakub lisaks lugemisrõõmule ka põnevat puslepanekut.

Kujutage ette, kuidas teie laps arendab peenmotoorikat ja loogilist mõtlemist, ühendades pusletükke, et luua üks suur vankrivoor, mis on täis Tiidu traktorikasti kogutud loomi. Iga lehekülg toob uue avastuse, millised loomad on traktorikasti hüpanud ja milliseid põnevaid lugusid nad endaga kaasa toovad.

Raamat "Talus. Lõbus Põngerjas" on suurepärane viis, kuidas tutvustada noorele lugejale taluelu ning õpetada talle loomi ja nende rolle farmis. See on suurepärane lisand igale lasteraamatute kogule, pakkudes harivat ja kaasahaaravat tegevust, mis sobib ideaalselt ühiseks ajaveetmiseks.

Kas olete valmis seikluseks? Haarake "Talus. Lõbus Põngerjas" ja laske oma lapse kujutlusvõimel lennata, kui üheskoos avastate, millised sõbralikud taluloomad on traktorikasti pugenud. See on lõbus ja õpetlik kogemus, mida teie pere ei unusta!