Talvised pirukad ja hautised

Talvised pirukad ja hautised

Autor: Marika Vingissar

Kategooria: Kokaraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.50€ / 6.17€
Osta
Talvise hooaja saabudes ihkab sinu keha soojendavaid ja toitvaid roogasid, mis mitte ainult ei täida kõhtu, vaid ka pakuvad lohutust külma ilmaga. Marika Vingissari "Talvised pirukad ja hautised" on justkui loodud Eesti talveks, tuues sinu kööki pajaroogade, vormiroogade ja pirukate valmistamise kunsti. See raamat on täis retsepte, mis aitavad sul valmistada südantsoojendavaid roogasid, kasutades aeglast kuumust ja aromaatseid ürte, mis muudavad iga liha- või köögiviljahautise järgmisel päeval veelgi maitsvamaks.

Kas plaanid nädalavahetuseks perega aega veeta või ootad külalisi? Marika Vingissari retseptid on paindlikud ja võimaldavad sul kasutada ära just neid koostisosi, mis sul juba käepärast on. Ja kui oled taimetoitlane või soovid lihtsalt lihavaba alternatiivi, leiad raamatust hulgaliselt lihavabade roogade retsepte, mis ei jäta sind külmaks isegi kõige külmemal talvepäeval.

Avasta Marika Vingissari "Talvised pirukad ja hautised" ja lase oma maitsemeeltel nautida talviseid maitseid, mis toovad soojust sinu kööki ja südamesse.