TÄNA ILMA HOMSETA. 10 ÕUDSET JUTTU

TÄNA ILMA HOMSETA. 10 ÕUDSET JUTTU

Autor: Helen Käit

Kirjastus: RANDVELT KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis on nii tuttav, ent samas kõhedusttekitavalt võõras? "Täna ilma homseta. 10 õudset juttu" on Helen Käidi kirjutatud kogumik, mis viib sind läbi kümne pingest pakatava loo, kus argipäeva Eesti paigad muutuvad hirmuäratavateks sündmuste keskpunktideks. Raamatu lehekülgedel kohtad Eesti inimesi, kelle elud pööratakse pea peale kummituslike ja müstiliste sündmuste keerises.

Helen Käit, kelle kirjanduslik teekond algas lastele suunatud fantaasiaromaaniga "Janne ja Joosep. Lohe needus", on tänaseks vallutanud Eesti noorte lugejate südamed. Tema sulest on ilmunud kaheksa laste- ja noorteraamatut, millest neli on pälvinud tunnustust kirjanduskonkurssidel. Käidi looming on tõestanud, et ta oskab luua maailmu, mis haaravad kaasa nii noori kui ka vanemaid lugejaid.

Käesolevas kogumikus astub Käit sammu täiskasvanute kirjanduse maailma, pakkudes lugejatele võimalust kogeda argielu varjukülgi läbi õuduslugude prisma. Need lood ei ole lihtsalt fiktsioon – need on peegeldused meie igapäevastest hirmudest, mis on oskuslikult sõnastatud ja raamistatud Eesti kultuuriruumi kontekstis.

Üks raamatu lugudest viib meid sügavale metsa, kus peategelane Ruth seisab silmitsi oma hirmudega. Tema teekond läbi öise metsa on täis ootamatuid helisid ja varjus liikuvaid ohte. Ruthi sisemine võitlus ja välised ohud põimuvad, luues pinget, mis ei lase sul raamatut käest panna.

Kui sulle meeldib adrenaliinirohke lugemine ja soovid kogeda Eesti kirjanduse uut tahku, siis "Täna ilma homseta. 10 õudset juttu" on just sinu jaoks. Avasta Helen Käidi oskus luua põnevust ja hirmu tuttavate paikade ning inimeste kaudu, kes võiksid olla keegi sinu enda elust. Kas oled valmis astuma selle sammu?