Täna leitakse kõik üles

Täna leitakse kõik üles

Autor: Manfred Dubov

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Luule
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Tutvuge Manfred Dubovi debüütteosega "Täna leitakse kõik üles", mis on kirjandusmaailma jaoks värskendav tuuleiil. Sündinud 1986. aastal, toob Dubov lugejateni oma unikaalse luulekeele, mis on nii täpne kui ka minimalistlik, luues sellega võimsa visuaalse ja emotsionaalse kogemuse. Tema luuletused säravad nagu välgatused öötaevas, tuues esile nii ekspressiivseid kujundeid kui ka sügavalt eksistentsiaalseid teemasid.

Dubovi loomingus põimuvad isiklikud kogemused universaalse tähendusega, andes igapäevastele hetkedele kosmilise kaalu. "Täna leitakse kõik üles" ei ole lihtsalt luulekogu – see on visuaalne rännak, kus sõnad ja autori enda loodud illustratsioonid täiendavad teineteist, luues tervikliku ja meeldejääva elamuse.

Kui oled luulesõber, kes hindab eneseavastust ja sügavamat mõtestatust, siis Dubovi teos kutsub sind avastama luule maailma uues valguses. Avasta, kuidas Manfred Dubov on suutnud oma esikteosega luua midagi enamat kui lihtsalt luuleridu – ta on loonud silla inimhinge ja universumi vahel.