Tänamatud

Tänamatud

Autor: Raivo Seppo

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas võim ja ambitsioonid võivad inimese elu keeristormiks muuta? Raivo Seppo romaan "Tänamatud" viib teid tagasi 1930ndate Eestisse, kus vihmavarjude monopolist Vartsmann tunneb, et tema elus on midagi puudu. Ta on mees, kes valitseb nii oma perekonda kui ka Tallinna seltsielu, kuid tunneb, et see pole piisav. Tema sees kasvab rahutus ja kadedus teiste edukate ärimeeste vastu.

Vartsmanni elus toob muutuse kohtumine Schubsi nimelise tegelasega, kes suunab teda uutele radadele, et saavutada veelgi suuremat edu. Vartsmann mõistab, et peab oma eesmärkide saavutamiseks kasutama uusi meetodeid. Tema tütar Tiby ihkab iseseisvust ja püüab kodusest rõhuvast õhkkonnast pääseda, kuid leiab end ikka ja jälle tagasi toomast. Tiby suudab noormehe oma võrku püüda, kuid peagi mõistab ta, et tema ümber olev keskkond kujundab noormehe veendumusi rohkem kui tema ise.

Raivo Seppo "Tänamatud" on lugu võimust, reetmisest ja inimsuhetest, mis on sama keerulised kui need olid 1930ndatel. See on lugu, mis näitab, kuidas inimesed võivad oma veendumustest loobuda, et sobituda ühiskonda, mis tundub neile sobivat. See on lugu, mis paneb mõtlema, kui palju me oleme valmis ohverdama, et saavutada see, mida me ihaldame.

Kui otsite sügavat ja kaasahaaravat lugemiselamust, mis viib teid ajas tagasi ja paneb mõtlema inimloomuse keerukuse üle, siis Raivo Seppo "Tänamatud" on teie jaoks. See on romaan, mis ei jäta teid külmaks ja sunnib teid mõtlema oma elu ja valikute üle. Kas te olete valmis sukelduma Vartsmanni ja tema perekonna keerulisse maailma?