TÄNAVAL LIIKLEMINE

TÄNAVAL LIIKLEMINE

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.80€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oma lapsele turvalist liiklemist tänaval õpetada? "Tänaval Liiklemine" on just see raamat, mida vajate, et tutvustada oma pere noorimatele liiklusreegleid lõbusal ja kaasahaaraval viisil. See interaktiivne tegelusraamat on täis põnevaid mõistatusi ja ülesandeid, mis on loodud selleks, et õpetada lapsi mänguliselt tundma liiklusmärke ja ohutusreegleid.

Kujutage ette, et teie laps õpib ära, milline on ohutu ülekäigurada, või kuidas käituda, kui tänaval sõidab mööda vilkuritega kiirabiauto. Raamatust "Tänaval Liiklemine" leiate küsimused nagu: mis värvi on sebra juures olev liiklusmärk või kuidas pimedas ohutult toimida. Need on elulised oskused, mida iga laps peaks teadma.

Raamat on suunatud eelkõige 3-aastastele ja vanematele lastele, pakkudes neile värvikirevat ja haaravat kogemust. Lisaks on kaasas hulgaliselt värvilisi kleepse, mis muudavad õppimise veelgi lõbusamaks ja interaktiivsemaks.

Kui otsite viisi, kuidas oma lapsele varakult liiklusohutust õpetada, siis "Tänaval Liiklemine" on ideaalne valik. See ei ole ainult hariv, vaid ka meelelahutuslik, aidates luua turvalisema tuleviku meie kõigi jaoks.