Tanja. Milles on süüdi taburet?

Tanja. Milles on süüdi taburet?

Autor: Tanja Mihhailova-Saar,Jaana Maling

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Meedia ja meelelahutus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kes on Tanja Mihhailova-Saar? Ta on naine, kes võib olla samaaegselt nii laulja kui tantsija, kuid kõige südamelähedasem on talle meelelahutaja roll. Tanja on sündinud artist, kes on pühendunud oma elu rõõmu ja naeru jagamisele läbi muusika ja tantsu. Tema kirg laval esineda sai alguse juba varases lapsepõlves, kui ta vaid poolteiseaastaselt ema sülest põgenes, et lavale tõusta.

Tanja Mihhailova-Saare autobiograafia "Tanja. Milles on süüdi taburet?" viib teid avastusretkele läbi tema elu, alates esimestest sammudest Kohtla-Järvel kuni Eurovisiooni lavani ja veelgi kaugemale. See on aus ja südamlik jutustus naisest, kes on elanud läbi nii triumfe kui ka tagasilööke, kelle elu on täis meeldejäävaid hetki, nagu lendu läinud kingad ja lõhki rebenenud kostüümid.

Raamatu lehekülgedel avaneb teile Tanja isiklik maailm, kus ta jagab oma unistusi, rõõme ja pisaraid. Samuti kuulete lugusid sõpradelt ja kolleegidelt, kes on teda toetanud nii rõõmsatel kui ka rasketel aegadel. Tanja lugu on inspireeriv näide sellest, kuidas suurte unistuste poole püüdlemine võib viia ootamatute ja imeliste tulemusteni.

Mihkel Raud, kes on ise olnud Tanja lähedane sõber ja kolleeg, kirjeldab raamatut kui kaasahaaravat ja emotsionaalset teekonda läbi Tanja elu. Ta meenutab, kuidas Tanja on alati suutnud vastata väljakutsetele suure enesekindluse ja elegantsiga, olles eeskujuks paljudele.

Kui olete huvitatud tõelisest ja südantsoojendavast loost, mis on täis muusikat, tantsu ja elu täisväärtuslikku nautimist, siis "Tanja. Milles on süüdi taburet?" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See raamat ei ole lihtsalt elulugu; see on tunnistus sellest, kuidas kirg ja pühendumus võivad viia teid kõige ootamatumatesse kohtadesse.