TÄNU EMALE, VANAEMALE, VANAVANAEMALE

TÄNU EMALE, VANAEMALE, VANAVANAEMALE

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsite südamlikku ja mõtlemapanevat lugemist, mis austab emadust läbi põlvkondade? "Tänu emale, vanaemale, vanavanaemale" on teos, mis pakub just seda – sügavat tunnustust ja tänuavaldust neile naistele, kes on meid kasvatanud, toetanud ja armastanud.

See raamat on justkui armastuskiri emadele kõikjal, pakkudes ajatuid mõtteid ja tänusõnu. Autori sõnad voolavad otse südamest, meenutades meile, et emaarmastus on see, mis meid eluteel kastab ja väetab. See on lugu, mis tuletab meelde, et aitäh ütlemiseks ei ole kunagi liiga hilja.

Kui olete otsinud viisi, kuidas väljendada oma tänulikkust emale, vanaemale või vanavanaemale, võib see raamat olla teie jaoks ideaalne kingitus. See ei ole lihtsalt raamat – see on mälestuste ja tunnete kogum, mis aitab teil sidet lähedastega tugevdada.

Kasutage võimalust ja andke oma emale, vanaemale või vanavanaemale teada, kui palju nad teile tähendavad. "Tänu emale, vanaemale, vanavanaemale" on teos, mis aitab teil seda sõnumit südamest südamesse edastada.