TÄNU ISALE, VANAISALE, VANAVANAISALE

TÄNU ISALE, VANAISALE, VANAVANAISALE

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
"Isa, Vanaema, Vanavanaisa: Põlvkondade Pärand ja Tänulikkus"

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas sõnad võivad väljendada sügavaimat tänutunnet neile, kes on meid kujundanud ja toetanud läbi aegade? "Isa, Vanaema, Vanavanaisa: Põlvkondade Pärand ja Tänulikkus" on Katrin Oidra koostatud südamlik teos, mis on pühendatud meie esivanematele – eriti isadele, kes on meie eludes nii olulised.

See raamat on justkui kummardus meeste ees, kes on olnud rohkem kui lihtsalt pereliikmed – nad on olnud juhendajad, õpetajad ja kangelased. Raamatu lehekülgedel leiad ajatud mõtted ja tänusõnad, mis aitavad sul väljendada oma tänulikkust ja austust. Olgu ta sinu isa, vanaisa või vanavanaisa, see raamat aitab sul sõnastada tundeid, mis tihti jäävad südamesse peitu.

Katrin Oidra on kokku kogunud mõtteid ja tsitaate, mis räägivad isaduse tähtsusest ja sellest, kuidas üks mees võib lapse jaoks olla terve maailm. See on ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks või lihtsalt üheks hetkeks, et öelda "aitäh" ja näidata, et hoolid. Raamat on mõeldud igale vanusele ja sobib suurepäraselt kingituseks isale, kes on sulle nii palju õpetanud ja armastust jaganud.

Ära lase mööda võimalust öelda aitäh neile, kes on sind eluteel juhatanud. "Isa, Vanaema, Vanavanaisa: Põlvkondade Pärand ja Tänulikkus" on sinu võimalus panna sõnadesse see, mida süda tunneb.