TÄNULIKKUS. SÜDAME AIAD

TÄNULIKKUS. SÜDAME AIAD

Autor: Elisabeth Clare Prophet

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas põgeneda argipäeva kiirusest ja leida uut inspiratsiooni? "Tänulikkus. Südame aiad" autorilt Elisabeth Clare Prophetilt võib olla just see, mida vajad. See raamat on kui värav, mis juhatab sind imelisse aeda, kus hommikune kaste veel õrnalt lehti niisutab ja õhus heliseb sinilindude laul. Tänulikkus on siin raamatus kujutatud kui võti igavese ilu ja loomingu märkamiseks.

Elisabeth Clare Prophet, hinnatud kirjanik, kõneleja ja vaimne õpetaja, on tuntud oma praktiliste tehnikate poolest, mis aitavad kasutada hääle loovat jõudu isiksuse arendamiseks ning maailma muutmiseks. Tema sulest pärinevad mõtteterad, mõtisklused ja tsitaadid on koondatud sellesse kingiraamatusse, mis kuulub "Südame aiad" sarja. Raamat on mõeldud selleks, et avardada sinu mõistmist, innustada sind ja juhatada sind oma sisemise rahu aeda.

Kui tunned, et sinu elus on vaja rohkem tänulikkust ja rahu, siis võta hetk iseendale ja lase "Tänulikkus. Südame aiad" endaga kaasa viia. Elizabeth Clare Propheti teosed on leidnud tunnustust üle maailma, olles tõlgitud 31 keelde, ja nüüd on võimalus ammutada tarkust ka tema eestikeelsest teosest.