TARBEAED 11

2008 aasta

Rahva Raamat
3.52€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite praktilisi näpunäiteid ja nõuandeid, kuidas oma aeda kujundada ja hooldada? "Tarbeaed 11" on just see, mida vajate. See teos on osa ajakirja "Kodu ja Aed" välja antud aiavihikute sarjast, mis pakub asjatundlikku teavet ja inspiratsiooni igale rohenäpule.

Kui armastate aiatööd või alles alustate oma rohelise oaasi loomisega, siis "Tarbeaed 11" on suurepärane kaaslane. Autor on kokku kogunud hulgaliselt kasulikke nõuandeid, mis aitavad teil oma aia potentsiaali maksimaalselt ära kasutada. Raamatust leiate juhiseid taimede valiku, istutamise ja hooldamise kohta, mis on kohandatud just meie kliimavööndi eripäradele.

Oma aia eest hoolitsemine võib olla ühtaegu lõõgastav ja rahuldust pakkuv tegevus. "Tarbeaed 11" aitab teil mõista taimede vajadusi ja annab nõu, kuidas neid parimal viisil rahuldada. Olgu teie eesmärgiks saagi rohkus või lihtsalt ilu loomine - see raamat on teie teejuhiks.

Ärge laske oma aial lihtsalt "olla" – muutke see elavaks ja produktiivseks paigaks, mis peegeldab teie hoolt ja pühendumust. "Tarbeaed 11" on teie käepärane abiline, mis aitab teil saavutada just sellise aia, millest olete alati unistanud. Kasutage seda teadmiste allikat, et teie aed õitseks ja oleks tervislik aastaringselt.