Tarbeaed kastides. Kodu&Aia praktiline aiavihik 67

Tarbeaed kastides. Kodu&Aia praktiline aiavihik 67

Autor: Kaja Kurg,Harri Poom

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.50€
Osta
Apollo
5.50€ / 5.23€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et teie päikeseline rõdu või avar terrass võiks olla enamat kui lihtsalt puhkeala? "Tarbeaed kastides" on Kaja Kurgu ja Harri Poomi koostöös valminud praktiline käsiraamat, mis avab uksed värske ja orgaanilise köögivilja ning aromaatsete maitsetaimede maailma otse teie koduõues.

Raamatust leiate samm-sammulised juhised, kuidas luua oma väike tarbeaed, kasutades selleks peenrakaste. Tutvustatakse, milliseid taimi on võimalik edukalt potikultuuris kasvatada – alates tavapärastest avamaa- ja kasvuhoonekultuuridest kuni eksootiliste viinapuudeni välja. Lisaks saate teada, kuidas valida õiget mulda, et teie taimed saaksid parimad võimalikud kasvutingimused.

Kastmine ja väetamine on taimede eest hoolitsemise juures kriitilise tähtsusega, seega jagatakse raamatus nõuandeid, kuidas neid protsesse optimeerida. Samuti rõhutatakse viljavahelduse olulisust, et tagada teie väikese aiamaa jätkusuutlikkus ja tervislik saak aastast aastasse.

"Tarbeaed kastides" on ideaalne lugemine nii algajale aednikule kui ka kogenud rohenäppudele, kes soovivad oma linnakodu rõdu või terrassi maksimaalselt ära kasutada. See on teie teejuht, kuidas muuta iga päikesekiir ja vaba ruutmeeter produktiivseks ja lõõgastavaks rohealaks.