Tare-Tareke

Tare-Tareke

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.07€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib sind fantaasiarikaste seikluste keerisesse? "Tare-Tareke", mille on kirjutanud andekas autor, on raamat, mis võib just sinu maitsele vastata. Kuid oluline on teada, et see raamat pole mõeldud kõige noorematele lugejatele. Kui sul on kodus väikeseid uudishimulikke silmi, kes on alla kolme aasta vanad, siis pead olema ettevaatlik, sest raamat sisaldab väikeseid detaile, mis võivad olla neile ohtlikud.

"Tare-Tareke" on lugu, mis on täis fantaasiat ja põnevust, sobides suurepäraselt neile, kes armastavad lasta oma kujutlusvõimel lennata. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ning kutsub lugejat kaasa elama tegelaste seiklustele. Kui sa naudid lugusid, mis on korraga nii kaasahaaravad kui ka õpetlikud, siis võib "Tare-Tareke" olla just see, mida otsid.

Selle raamatu lugemisel soovitan sul veenduda, et lugemishetk oleks turvaline. Hoia väikesed osad, mis võivad raamatust välja tulla, eemal väikelastest, et vältida lämbumisohtu. Sinu ja su pere turvalisus on lugemisel sama oluline kui lugemisrõõm.

Kui sa oled valmis sukelduma "Tare-Tareke" maagilisse maailma ja avastama selle loo saladusi, siis haara raamat ning valmistu meeldejäävaks seikluseks. See on lugu, mis rikastab sinu fantaasiat ja pakub põnevust igal leheküljel. Head lugemist!