Tareke. Pappraamat silmadega

Tareke. Pappraamat silmadega

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid oma pisikesele raamatusõbrale midagi erilist? "Tareke. Pappraamat silmadega" võib olla just see, mida vajate. See on lugu, mis on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile rõõmu ja põnevust iga leheküljega.

Raamat on varustatud ainulaadsete liikuvate silmadega, mis köidavad lapse tähelepanu ja muudavad lugemiskogemuse interaktiivseks. Papist lehed on vastupidavad ja ohutud, ideaalsed väikestele kätele, kes alles õpivad, kuidas lehti keerata. Suurtähed aitavad kaasa lugemisoskuse arengule, muutes sõnade äratundmise ja mõistmise lihtsamaks.

"Tareke. Pappraamat silmadega" ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka hariv. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele raamatute maailma, arendades tema kujutlusvõimet ja õppimisvõimet. Raamatu värvikad illustratsioonid ja lihtsad lood on loodud selleks, et äratada huvi lugemise vastu ja pakkuda vanematele ja lastele ühist kvaliteetaega.

Kui soovite oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt raamatut, siis "Tareke. Pappraamat silmadega" on valik, mis toob naeratuse nii teie kui ka teie lapse näole. See on investeering teie lapse arengusse, pakkudes talle rõõmu ja teadmisi, mis kasvavad koos temaga.