TARK JA TUBLI. 6-7

TARK JA TUBLI. 6-7

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite viisi, kuidas muuta oma lapse õppimiskogemus nauditavamaks ja tõhusamaks? "Tark ja Tubli. 6-7" on raamat, mis võib olla just see, mida vajate. Autor on kokku pannud kogumiku, mis on täis lihtsaid, kuid samas kaasahaaravaid ülesandeid, mis on suunatud 6-7-aastastele lastele. Need tegevused on loodud selleks, et aidata teie lapsel arendada olulisi oskusi nagu lugemine, kirjutamine ja arvutamine.

Raamatu ülesanded on mängulised ja lapsepärased, muutes õppimise lõbusaks tegevuseks, mitte kohustuseks. See on oluline, sest kui lapsed naudivad õppimist, on nad rohkem motiveeritud ja saavutavad paremaid tulemusi. "Tark ja Tubli. 6-7" kasutab lihtsaid juhiseid ja selgeid, värvikaid illustratsioone, mis aitavad lastel ülesannetest aru saada ja neid iseseisvalt lahendada.

Kui soovite toetada oma lapse haridusteed ja pakkuda talle vahendeid, mis on loodud just tema vanusegrupi vajadusi silmas pidades, siis see raamat võib olla väärtuslik lisand teie kodusele raamatukogule. "Tark ja Tubli. 6-7" on suurepärane ressurss, mis aitab teie lapsel saavutada koolieelses eas olulisi verstaposte, pakkudes samal ajal mängulist ja kaasakiskuvat õppekogemust.