TARK JA TUBLI. 7-8

TARK JA TUBLI. 7-8

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Raamatu "Tark ja Tubli. 7-8" autor on loonud teose, mis on suunatud noortele õppuritele vanuses seitse kuni kaheksa aastat. See interaktiivne õppevahend on täis põnevaid ja meelelahutuslikke ülesandeid, mis on kujundatud selleks, et toetada laste lugemis-, kirjutamis- ja arvutamisoskuste arengut.

Kui otsid oma lapsele või õpilasele kaasahaaravat materjali, mis muudaks õppimise lõbusamaks ja kaasakiskuvamaks, siis "Tark ja Tubli. 7-8" võib olla just see, mida vajad. Raamat pakub mitmekülgseid tegevusi, mis on suurepärased nii kodus kui ka klassiruumis kasutamiseks, aidates lastel omandada olulisi akadeemilisi oskusi mängulises vormis.

Kas soovid, et sinu laps arendaks oma keeleoskust ja matemaatilist mõtlemist? See raamat on loodud selleks, et julgustada lapsi uudishimulikult õppima ja avastama, pakkudes neile väljakutseid, mis on just õigel raskusastmel. Autori läbimõeldud ülesanded aitavad lastel saavutada edu ja enesekindlust nii sõnade maailmas kui ka numbritega toimetulekul.

Selle raamatu abil saab sinu laps mitte ainult harjutada ja täiendada oma teadmisi, vaid ka nautida õppimise protsessi. "Tark ja Tubli. 7-8" on suurepärane valik vanematele ja õpetajatele, kes soovivad toetada laste haridusteed mängulisel ja kaasakiskuval moel.