Tartu saladuste mägi

Tartu saladuste mägi

Autor: Jaak Juske

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.99€
Osta
Apollo
18.95€ / 18.00€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised saladused peituvad Tartu ajalooliste tänavate ja hoonete taga? "Tartu saladuste mägi" on Jaak Juske sulest pärinev teos, mis viib teid põnevale rännakule läbi aegade, avastamaks linna varjatud pärlid ja kõhedusttekitavad lood.

Tartu, see akadeemiline ja kultuurilinn, on koduks lugematutele legendidele ja müütidele, mis on põlvest põlve edasi antud. Raamat kutsub sind avastama Toomemäge, mis on justkui ajaloo ja müstika risttee. Siin saad teada Emajõe sünniloo, mis on sama vana kui jõgi ise. Samuti paljastatakse sulle Toomemäe peidetud varanduse saladus ja selle ala ümbritsevate sildade salapära.

Kas olete kuulnud kahest eksootilisest olendist, kelle teed ristusid Toomemäel? Või tahaksid rohkem teada saada kinnimüüritud neiu, kaabuga mehe ja Valge Daami legendidest? "Tartu saladuste mägi" toob need lood teieni, pakkudes nii põnevust kui ka õpetlikke hetki.

Ja kui õnn naeratab, võib-olla kohtad sa isegi salapärast Tartu Vaimu. See raamat ei ole lihtsalt ajalooline ülevaade; see on kutse sukelduda sügavale Tartu südamesse ja avastada selle varjatud ajalugu. Kas olete valmis avama ukse, mis viib teid läbi aegade ja legendide? "Tartu saladuste mägi" ootab teid.