TARVILIKUD MASINAD. VÄRVIMISE RÕÕM

TARVILIKUD MASINAD. VÄRVIMISE RÕÕM

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.40€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Avasta värvide maailma ja anna elu erinevatele masinatele, mis meid igapäevaselt aitavad – see on "Tarvilikud Masinad: Värvimise Rõõm". See raamat pakub Sulle ainulaadset võimalust tuua oma lemmikmasinad ellu just selliste toonidega, mis peegeldavad Sinu isiklikku stiili ja meeleolu.

Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks välja näha ekskavaator öösel või milliseid värve kasutaksid tuletõrjeauto joonistamiseks? Nüüd on Sul võimalus seda ise otsustada. See värviraamat on täis huvitavaid masinate illustratsioone, alates traktoritest ja lõpetades lennukitega, oodates, et Sa neile elu sisse puhuksid.

Värvimine on lõõgastav tegevus, mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele. See aitab arendada peenmotoorikat, keskendumisvõimet ja loovust. "Tarvilikud Masinad: Värvimise Rõõm" on suurepärane vahend, et veeta aega, vähendada stressi ja luua midagi kaunist.

Kui Sa armastad masinaid ja värvimist, siis see raamat on just Sinu jaoks. Võta oma värvilised pliiatsid või markerid ja asu teekonnale läbi masinate maailma, kus iga lehekülg pakub uut ja põnevat avastust. Anna oma panus ja muuda need masinad tõeliselt eriliseks!