Tasakaalustaja

Tasakaalustaja

Autor: Mihkel Zilmer

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Toitumine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas otsid teadmisi, mis aitaksid Sul paremini mõista tervislikku toitumist ja eluviisi? "Tasakaalustaja" on just see raamat, mis võiks olla Sinu teejuhiks. Autoriks on Eesti oma tipp-teadlane, meditsiinidoktor Mihkel Zilmer, kelle teadmised ja kogemused on kujundanud teda kui üht juhtivat eksperti meditsiinilise biokeemia alal.

Selles taskukohases formaadis teoses leiad Sa hulgaliselt küsimusi ja vastuseid, mis on pärit otse loengutest ja seminaridest – need on küsimused, mida inimesed nagu Sina on aastate jooksul enim küsinud. See on otsekui vestlus doktor Zilmeriga, mis aitab Sul mõista keerulisi teaduslikke kontseptsioone lihtsal ja arusaadaval viisil.

Mihkel Zilmer ei ole mitte ainult tunnustatud teadlane, vaid ka kirglik teaduse populariseerija. Ta on pälvinud riiklikke teaduspreemiaid ja tema sulest on ilmunud rohkem kui 20 raamatut, sealhulgas sellised teosed nagu "Meditsiiniline biokeemia" ja "Normaalne söömine". Lisaks on ta olnud üks peamisi autoreid olulises teaduspõhises käsiraamatus "Eesti toitumis- ja liikumissoovitused".

Tema juhendamisel on kaitstud üle 30 doktoritöö, mis keskenduvad peamiselt kliinilistele teemadele, ja ta on andnud oma panuse enam kui viiesaja populaarteadusliku esinemise ja kirjutisega. Zilmer on tuntud ka kui Protsessi Rajacas kandur-isik, mis on tema pikaajaline panus Eesti kultuuriellu, ning tema loodud laulud nagu "Eestimaa (Tuhanded külad)" on paljudele südamesse pugenud.

Kui Sa hindad teaduspõhist lähenemist ja soovid oma teadmisi tervislikust eluviisist laiendada, siis "Tasakaalustaja" on raamat, mida Sa ei taha riiulil mööda lasta. Avasta Mihkel Zilmeri tarkuseterad ja vii oma teadlikkus uuele tasemele.