TASKUKUJUNDID VÄRVIDEGA

TASKUKUJUNDID VÄRVIDEGA

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Osta
Apollo
2.45€ / 2.33€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oma lapsele kujundite ja värvide maailma lõbusalt tutvustada? "Taskukujundid värvidega" on raamat, mis on loodud just selleks otstarbeks. See on osa populaarsest Taskutarga sarjast, mis on tuntud oma harivasisuliste ja käepäraste raamatute poolest.

See konkreetne väljaanne on ideaalne kaaslane teie lapsele, aidates tal mänguliselt õppida tundma erinevaid kujundeid ja värve. Raamat ei piirdu ainult põhivärvidega, vaid tutvustab ka värviringi ja vastandvärve, mis on olulised mõisted kunsti ja disaini maailmas.

Lisaks informatiivsele sisule pakub "Taskukujundid värvidega" ka viiel viimasel leheküljel huvitavaid tähelepanu-harjutusi. Need harjutused on suurepärased abivahendid tähelepanelikkuse arendamiseks, mis on oluline oskus igas vanuses.

Mis teeb selle raamatu veelgi erilisemaks, on selle praktiline formaat. Raamat on disainitud taskusuurusesse, et seda oleks mugav igale poole kaasa võtta. See on piisavalt väike, et mahtuda lapse käekotti või taskusse, kuid samas piisavalt suur, et pakkuda harivat ja kaasahaaravat lugemiskogemust.

Kui otsite kingitust, mis oleks nii praktiline kui ka hariv, siis "Taskukujundid värvidega" sobib ideaalselt. See on armas lisand igasse kingipakki või võib olla üllatusena sussi sees jõuluhommikul.

Avasta koos lapsega kujundite ja värvide maagiline maailm ja toeta tema arengut selle armsa ja kasuliku raamatuga.