TASKUNUMBRID MÄNGUASJADEGA

TASKUNUMBRID MÄNGUASJADEGA

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele numbreid ja loovust? "Taskunumbrid Mänguasjadega" võib olla just see, mida vajate. See väike, kuid sisutihe raamat on osa populaarsest Taskutarga sarjast, mis on loodud selleks, et pakkuda teie väikesele uudishimulikule sõbrale põnevat avastamisrõõmu.

Raamatus avaneb teile ja teie lapsele võimalus sukelduda numbrimaailma läbi mänguasjade. Iga number on kujutatud erilise ja värvikireva mänguasjana, mis aitab lastel mitte ainult numbreid ära tunda, vaid ka mõista, kuidas numbrid võivad erinevatest materjalidest kokku saada. See on suurepärane võimalus arendada lapse loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat, kui koos katsetate numbrite meisterdamist.

Mis teeb selle raamatu eriti praktiliseks, on selle taskusõbralik formaat. See on piisavalt väike, et mahtuda teie käekotti või lapse seljakotti, et oleksite valmis igal hetkel väikese õppetunni jaoks. Lisaks on see ideaalne suurus lapse väikestele kätele, muutes raamatu sirvimise lihtsaks ja nauditavaks.

"Taskunumbrid Mänguasjadega" sobib suurepäraselt kingituseks igaks sündmuseks, olgu see siis sünnipäev, jõulud või lihtsalt üllatusena, et tuua päeva rõõmu. See on armas lisand igasse kingipakki või jõuluvana saabasse, pakkudes teie lapsele rõõmu ja õppimislusti.

Võtke "Taskunumbrid Mänguasjadega" kaasa oma järgmisele seiklusele ja avastage koos lapsega numbreid täis maailma. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on võimalus siduda õppimine mänguga ja luua koos lapsega hindamatuid mälestusi.