Taskuraamat

Taskuraamat

Autor: Indrek Hirv

Kategooria: Luule
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Indrek Hirve "Taskuraamat" on teos, mis pakub lugejale enamat kui pelgalt sõnade jada paberil. Marta Korp on tabavalt nimetanud seda väikeste inimeste taskupiibliks, viidates selle sügavusele ja mitmekihilisusele. Kui otsid raamatut, mis kõnetaks sind iga kord uuel ja ootamatul moel, siis Hirve looming on just see, mida vajad.

"Taskuraamat" on justkui peegel, mis peegeldab autori hinge lõhestatust ja kirge. Hirv on poeet, kes ei piirdu ainult ühe identiteediga – ta on samaaegselt nii hulkurlaulik kui ka rändrüütel, nii kerjus kui ka isand. Tema loomingus kohtuvad valu ja ülevus, luues haruldase tasakaalu, mis kutsub lugejat kaasa rännakule läbi sõnade labürindi.

Kui Sind huvitab kirjandus, mis kõnetab sügavalt ja kutsub kaasa mõtlema, siis Indrek Hirve "Taskuraamat" on Sinu jaoks ideaalne valik. See pole lihtsalt luulekogu – see on teekond läbi poeedi hinge, kus iga luuletus on kui aknaava, mis pakub pilguheitu autori rikkalikku sisemaailma. Avasta Hirve maailm, kus valgus ja süngus tantsivad koos, luues unikaalse kogemuse, mis rikastab ja provotseerib.