TASKUTARK ARVUTAB

TASKUTARK ARVUTAB

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
"Taskutark Arvutab" on raamat, mis pakub Sinu lapsele põnevat ja kaasahaaravat viisi matemaatika maailmaga tutvumiseks. See teos on loodud selleks, et muuta arvudega sõbraks saamine nauditavaks ja kergesti mõistetavaks.

Raamatu lehekülgedel avaneb võimalus harjutada liitmist ja lahutamist kümne piires, mis on matemaatika alustalade õppimisel kriitilise tähtsusega. Läbi mänguliste ja värvikirevate ülesannete, mis on kujundatud just pisikestele õppijatele, saab Sinu laps arendada oma arvutamisoskusi ja loogilist mõtlemist.

"Taskutark Arvutab" on varustatud väikeste, kuid tähtsate abimeestega – värviliste esemetega, mida on lihtne näppude vahel keerutada ja loendada. See praktiline lähenemine toetab kõige paremini laste sensoorset õppimist ja aitab neil paremini mõista numbrite tähendust ja omavahelisi seoseid.

Kui otsid oma lapsele meelelahutuslikku ja harivat tegevust, mis toetaks tema matemaatiliste oskuste arengut, on "Taskutark Arvutab" suurepärane valik. See raamat ei ole mitte ainult õpetlik, vaid ka kaasakiskuvalt lõbus, aidates luua tugeva vundamendi edasiseks õppimiseks.