TASKUTARK LAHUTAB

TASKUTARK LAHUTAB

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas muuta matemaatika õppimine oma lapse jaoks lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks? "Taskutark lahutab" on raamat, mis on loodud just selleks, et aidata sinu lapsel mänguliselt ja lihtsalt omandada lahutamise põhitõdesid kümne piires.

See värvikirev ja interaktiivne teos on täis erinevaid väikeseid esemeid, mis on mõeldud mitte ainult vaatamiseks, vaid ka käega katsutavaks õppevahendiks. Laps saab neid esemeid loendada ja kasutada lahutamise harjutamiseks, muutes matemaatika õppimise käegakatsutavaks ja mõistetavaks.

"Taskutark lahutab" on suurepärane vahend, et tutvustada oma lapsele numbreid ja arvutamist viisil, mis toetab tema loomulikku uudishimu ja õpihimu. Raamatu autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult hariv, vaid ka meelelahutuslik, pakkudes lapsel võimalust õppida läbi mängu ja avastamise rõõmu.

Kui soovid, et sinu laps arendaks oma matemaatilisi oskusi varases eas, on "Taskutark lahutab" ideaalne valik. See on raamat, mis ei koorma last keeruliste ülesannetega, vaid julgustab teda õppima oma tempos, kasutades selleks värve ja esemeid, mis teevad õppeprotsessi nauditavaks.

Avasta koos lapsega lahutamise maailm ja naudi iga hetke, kui näed, kuidas ta uusi teadmisi omandab. "Taskutark lahutab" on sinu lapse teejuht esimeste sammude astumisel matemaatika imelises maailmas.