Taskutega kleit

Taskutega kleit

Autor: Lily Murray

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui palju seiklusi võib peituda ühes kleidis? Lily Murray raamatus "Taskutega kleit" viib autor sind Miia ja tema tädi Heidi värvikale osturetkele. Nad suunduvad kohta, mida tuntakse kui Rabavate Riiete Poodi, kus igaüks võib leida midagi oma maitsele – alates peenetest õhtukleitidest kuni lõbusate kostüümideni. Kuid Miia jaoks ei ole oluline ei sätendus ega glamuur. Tema südame võidavad üle kõige kleidid, mis on praktilised ja seiklusteks valmis – kleidid, millel on TASKUD.

Miia unistab kleidist, mis ei oleks mitte ainult ilus, vaid ka funktsionaalne. Ta tahab taskuid, mis suudaksid varjata tema aardeid: klaaskuule, sügislehti, võlujõuga topsitäit, sulgi ja tammetõrusid. Ta unistab taskutest, mis aitaksid tal luua teokarpidest käevõrusid ja hoida kõike vajalikku seiklusteks, mis ootavad teda iga nurga taga.

See raamat ei ole lihtsalt lugu kleidist, vaid see on austusavaldus kõigile neile väikestele uurijatele ja maailmaavastajatele, kelle uudishimu ei tunne piire. Lily Murray on loonud teose, mis kõlab nagu hümn taskutele ja vabadusele, mida need väikestele seiklejatele pakuvad. Riina Turi on andnud loole uue hingamise, tõlkides selle leidlikult eesti keelde, säilitades samas mängulise riimilise teksti, mis muudab loo veelgi nauditavamaks.

Kui otsid midagi, mis sütitaks sinu väikese seikleja kujutlusvõimet, siis "Taskutega kleit" on just see, mida vajad. Lase end kaasa haarata Miia otsingutest oma ideaalse kleidi jahil ja avasta, kuidas lihtne ese nagu kleit võib muutuda põnevaks seikluseks. Kas Miia leiab oma unistuste kleidi? Võta raamat kätte ja saa osa sellest südamlikust ja inspireerivast loost.