TEAD, MIS MEIL JUHTUS?

TEAD, MIS MEIL JUHTUS?

Autor: Davide Boosta Dileo

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised seiklused võivad peituda tavaliste koduste toimetuste taga? "Tead, mis meil juhtus?" on Davide Boosta Dileo looming, mis viib sind nelja lummava loo südamesse, kus igapäevased sündmused võtavad ootamatuid pöördeid.

Raamatu peategelased on tavalised lapsed, kellega võid samastuda sina või su lähedased. Rita, kes ei leia ühtegi meelepärast rooga; Elena, kelle palavik tõotab tüütut päeva; Mirjam, kes kooliminekust keeldub; ja Martin, kes pesemist põlgab. Nende argielu muutub aga kõike muud kui tavaliseks, kui mängu tulevad erakordsed tegelased nagu Rääkiv Röster ja Võludiivan. Need sõbrad ei ole lihtsalt fantaasiaküllased kaaslased, vaid nad toovad laste ellu maagiat ja seiklusi, muutes igapäevase eriliseks.

Raamatu kaunid illustratsioonid toovad esile koduste lugude võlu ja on loodud selleks, et tuua naeratus isegi kõige mossis olekus lugeja näole. "Tead, mis meil juhtus?" on suurepärane valik, kui soovid oma päeva rikastada fantaasia ja imedega, mis peituvad meie endi koduseinte vahel.

Kui oled lapsevanem, kes otsib viisi, kuidas tutvustada lastele igapäevaelu väikest võlu, või lihtsalt armastad lugusid, mis panevad su kujutlusvõime lendama, siis on see raamat just sulle. Avasta, kuidas tavaline päev võib muutuda erakordseks seikluseks, kus iga nurk peidab endas võimalust avastada midagi uut ja põnevat.