TEADMISTE TEEJUHT. HÄMMASTAV LOODUS

TEADMISTE TEEJUHT. HÄMMASTAV LOODUS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui mitmekesine ja põnev võib olla elu meie planeedil? "Teadmiste Teejuht: Hämmastav Loodus" viib sind avastusretkele läbi Maa kõige paeluvamate nurkade, tutvustades sulle nii eksootilisi loomi kui ka haruldasi taimi, mis meie koduplaneedil leiduvad.

Raamat on justkui akna avamine looduse imedemaailma, pakkudes sulle võimalust õppida tundma neid peeneid ja sageli märkamatuks jäävaid seoseid, mis elusloodust koos hoiavad. Autori põhjalik käsitlus ja raamatus leiduvad detailiküllased illustratsioonid aitavad sul mõista, kuidas erinevad liigid ja nende elupaigad omavahel põimuvad ja kooskõlas eksisteerivad.

Lisaks teksti rikkalikule sisule leiad raamatust suure lahtivolditava plakati, mis kujutab Maa tähtsamaid elupaiku. See visuaalne element ei ole mitte ainult hariv, vaid ka silmale ilus vaadata, olles suurepärane lisa igasse kodusse või klassiruumi.

Kui sind huvitab loodus ja soovid oma teadmisi selles vallas laiendada, on "Teadmiste Teejuht: Hämmastav Loodus" ideaalne lugemismaterjal. See on raamat, mis ei rikasta üksnes sinu mõistmist loodusest, vaid pakub ka esteetilist naudingut ja inspireerib sind hoidma ja hindama seda imelist maailma, milles me kõik elame.