Teadus minu ümber

Teadus minu ümber

Autor: Dr Shini Somara,Catherine Coe

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks taevas on sinine või kuidas taimed kasvavad? "Teadus minu ümber" on põnev raamat, mis viib sind avastusretkele koos uudishimuliku Rubeniga, kes armastab küsida küsimusi ja uurida maailma enda ümber. Autorid Dr Shini Somara ja Catherine Coe on loonud teose, mis on täis paeluvaid seiklusi ja teaduslikke avastusi.

Ruben, peategelane, külastab koos oma bioloogist emaga mereranda, kus nad avastavad looduse imesid ja räägivad lugusid suurtest teadlastest, kes on ajanud taga teadmisi, et meie maailma paremini mõista. Raamatust leiad ka huvitavaid katseid, mida saad ise proovida. Näiteks, kuidas valmistada nähtamatut tinti, mis on suurepärane viis õppida keemia põhitõdesid ja jagada salajasi sõnumeid oma sõpradega.

Raamatu "Teadus minu ümber" rikkalikult illustreeritud leheküljed ei ole mitte ainult silmale ilusad vaadata, vaid aitavad ka keerulisi teaduslikke kontseptsioone selgitada lihtsal ja arusaadaval moel. See on ideaalne lugemismaterjal noorele lugejale, kes on valmis avastama teaduse imelisi tahke ja võib-olla isegi unistama sellest, et ühel päeval saada teadlaseks.

Kui sa armastad katsetada ja avastada, siis "Teadus minu ümber" on just sinu jaoks. See raamat ei ole ainult teadmiste allikas, vaid ka inspiratsioon, mis näitab, kuidas teaduslik mõtlemine võib aidata probleeme lahendada ja maailma paremaks muuta. Kas oled valmis oma teaduslikku teekonda alustama?