Teadusmänge lastele

Teadusmänge lastele

Autor: Kirsi Rehunen

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.25€
Hetkel pole saadaval
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas äratada oma lapse huvi teaduse vastu? Kirsi Rehuneni raamat "Teadusmänge lastele" on suurepärane teejuht, mis aitab teil ja teie lapsel koos avastada teaduse põnevat maailma. See raamat on loodud selleks, et toetada noorte uurimisvaimu ja vastata nende lõpututele "miks?" küsimustele.

"Teadusmänge lastele" on rohkem kui lihtsalt raamat; see on teejuht, mis juhatab teid ja teie lapsi läbi praktiliste ja lõbusate tegevuste. Raamatus leiduvad teadusmängud on välja töötatud nii, et need sobivad erinevatele vanusegruppidele ja neid on lihtne läbi viia. Olgu see siis aias, metsas, rannas või toas, iga keskkond muutub laboratooriumiks, kus avastused ootavad.

Kirsi Rehunen on loonud teose, mis ei ole pelgalt juhend, vaid ka inspiratsiooniallikas, mis aitab lastel mõista teadust mitte kui koolitundi, vaid kui seiklust, mis on täis katsetamist ja avastamist. Raamat julgustab lapsi vaatlema maailma teadlase pilgu läbi, esitama küsimusi ja otsima vastuseid koos täiskasvanutega, kes on nende teekonnal toeks ja juhendajateks.

Kui soovite oma lapsele pakkuda harivat ja kaasahaaravat tegevust, mis arendab tema loovust ja analüüsivõimet, siis "Teadusmänge lastele" on kindel valik. See on investeering teie lapse tulevikku, mis toidab tema uudishimu ja õpetab teda maailma nägema uues valguses.