Tee jää ja sidruniga

Tee jää ja sidruniga

Kirjastus: KRÖÖSUS KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
24.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse lugu, mis võib juhtuda just teie kodukandis? "Tee jää ja sidruniga" on kaasahaarav kriminaalromaan, mis toob esile Eesti elu tumedamad nurgatagused, kus iga päev võivad juhtuda sündmused, mis raputavad meie turvatunnet.

Raamatu peategelane Taavet on kogenud kaotust, mis on sügavam kui sõnadega kirjeldada saab. Tema õde Ingel on teinud traagilise otsuse hüpata aknast alla, jättes Taaveti leinama. Kuid see pole veel kõik. Mõne aja pärast peab Taavet taluma veel üht šokki – tema vanemad hukkuvad autoõnnetuses, jättes ta täiesti üksi. Kuid surm ei ole Taaveti jaoks võõras, sest isegi tööl politseijaoskonnas saab ta lähedalt kokku puutuda surmaga, kui üks tema kolleegidest ta mõrvab.

Kriminaalbüroo juht Tõnu Karmmeeter leiab Taaveti oma kontoris, elutuna, hapniku puudusest lämbunud. Mis juhtus viimastel hetkedel enne Taaveti surma? Kes oli see, kes pani toime selle kohutava teo? Ja mis veelgi tähtsam – miks?

Autor viib lugeja läbi keerukate sündmuste, kus iga tegelane kannab endaga kaasas oma saladusi ja probleeme, mis on nii reaalsed, et võivad tunduda tuttavad. Raamat pakub mitte ainult põnevust ja saladuslikkust, vaid ka armastust, lootust ja poeesiat, mis on segatud karmi reaalsusega.

Tutvuge selle põneva teosega ja avastage, millised saladused peituvad aususe varjus, ja mõistatage kaasa, kes võib olla see salapärane mõrvar. "Tee jää ja sidruniga" on lugu, mis ei jäta teid külmaks ja paneb teid mõtlema, millised lood võivad peituda teie enda naabrite uste taga.