TEE LEIDMINE. TALU

TEE LEIDMINE. TALU

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsid lõbusat ja harivat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele numbreid ja arendada tema motoorseid oskusi? "Tee leidmine. Talu" on just see, mida vajad. See raamat on loodud selleks, et pakkuda lastele rõõmu ja õpetlikku meelelahutust.

Raamatu lehekülgedel ootavad lapsi armsad taluloomad, kes vajavad abi oma sihtkohtade leidmisel. Kas suudad aidata eksinud tibu tagasi ema juurde? Või juhatada pisikese mesilase turvaliselt tagasi tarru? Iga lehekülg pakub uut ja põnevat väljakutset, mis aitab lastel õppida tundma numbreid ühest viieni.

Laps saab kasutada oma sõrmi, et jälgida numbreid ja juhtida tegelasi mööda teed, mis mitte ainult ei tee õppimist lõbusamaks, vaid aitab kaasa ka peenmotoorika oskuste arendamisele. See interaktiivne lähenemine hoiab lapse tähelepanu ja teeb õppimise nauditavaks.

"Tee leidmine. Talu" on suurepärane vahend, mis toetab lapse varajast matemaatilist arengut ja motoorsete oskuste arendamist. See raamat on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja aidata luua tugeva aluse elukestvaks õppimiseks. Kas oled valmis avastama koos lapsega taluelu võlusid ja õpetama talle numbreid mängulises vormis?