Tee mulle pai. Paneme riidesse

Tee mulle pai. Paneme riidesse

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat raamatut oma lapsele? "Tee mulle pai. Paneme riidesse" on just see, mida vajate. See raamat on suurepärane vahend, mis aitab teie lapsel tutvuda mitmesuguste riietusesemetega, alates mugavatest pidžaamadest kuni sportlike trikoodeni. See pole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka interaktiivne kogemus, kus laps saab õppida uusi omadussõnu ja tunda erinevaid kangaid.

Käeulatuses on raamat, mis rikastab teie lapse sõnavara ja meeli, pakkudes samas võimalust veeta koos kvaliteetaega. Lapse käed saavad avastada erinevaid tekstuure, mis aitavad arendada nii peenmotoorikat kui ka sensoorset taju. Raamat on ideaalne sild sõnade ja füüsilise maailma vahel, aidates luua kestvaid mälestusi ja õppetunde.

Kui soovite oma lapsele pakkuda harivat meelelahutust, siis "Tee mulle pai. Paneme riidesse" on kindel valik. See raamat ei ole mitte ainult õpetlik, vaid ka äärmiselt kaasahaarav, muutes õppimise nauditavaks tegevuseks. Võtke aega, et avastada koos lapsega rõõmu uute sõnade ja materjalide tundmaõppimisest.