TEE MULLE PAI. SÕIDUKID

TEE MULLE PAI. SÕIDUKID

Autor: Dawn Sirett

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite põnevat ja harivat lugemiselamust oma väikesele uudishimulikule sõidukihuvilisele? "Tee mulle pai. Sõidukid" autorilt Dawn Sirett on just see, mida vajate. See lõbus ja värviküllane pappraamat viib teie lapse avastusretkele läbi erinevate sõidukite maailma, alates suitsupilvi puhuvast vedurist kuni tähelendu kiirendava kosmoseraketini.

Raamat pakub mitte ainult silmailu oma erksate värvide ja põnevate piltidega, vaid on ka praktiline – laps saab ise katsuda ja tunda erinevaid materjale, mis aitavad tal maailma paremini tajuda. See on suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja meelte kasutamist, pakkudes samal ajal ka lõbusat ja kaasahaaravat lugemiskogemust.

Dawn Sirett on loonud teose, mis ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik, aidates lastel mõista erinevate sõidukite omadusi ja funktsioone. See raamat on ideaalne kingitus igale pisikesele uurijale, kes on valmis avastama liikumise imelist maailma. Kas olete valmis koos lapsega tuututama ja vurama läbi selle värvikireva sõidukite paraadi?