TEE MULLE PAI. TRAKTOR

TEE MULLE PAI. TRAKTOR

Autor: Dawn Sirett,Charlie Gardner

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsid midagi põnevat ja harivat oma väikesele masinate huvilisele? "Tee Mulle Pai. Traktor" on just see raamat, mis viib teie lapse avastusretkele maailma, kus rasketehnika ei ole mitte ainult võimas, vaid ka käegakatsutav. Autorid Dawn Sirett ja Charlie Gardner on loonud teose, mis tutvustab noortele lugejatele traktorite ja nende haagiste mitmekesist maailma.

Lapse käe all hakkavad elama erinevad traktorid, nende vormid ja funktsioonid. Raamat pakub võimalust tunda erinevaid materjale, mis muudab lugemiskogemuse eriti meeldejäävaks. See interaktiivne kogemus toetab laste sensoorset arengut ja aitab neil mõista, kuidas erinevad traktorid meie igapäevaelus tööd teevad.

Kui teie laps armastab masinaid ja on uudishimulik, kuidas asjad töötavad, siis "Tee Mulle Pai. Traktor" on ideaalne valik. Raamat on loodud selleks, et äratada huvi tehnika vastu ja pakkuda samal ajal lõbusat ja harivat tegevust. Lugege koos ja avastage, millised traktorid põllul töötavad, millised aitavad ehitada ja millised on abiks lumekoristusel.

"Tee Mulle Pai. Traktor" on suurepärane lisand igasse lasteraamaturiiulisse, pakkudes tunde rõõmu ja uusi teadmisi teie lapsele. See on raamat, mis ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka kaasahaarav ja meelelahutuslik, aidates kaasa teie lapse arengule ja avardades tema maailmapilti. Avage see raamat ja laske oma lapsel tunda, kui põnev võib olla traktorite maailm!