TEE PAI. ARMSAD LOOMAD

TEE PAI. ARMSAD LOOMAD

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.49€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Raamat "Armsad loomad" on suurepärane kingitus igale lapsevanemale, kes soovib oma pisikesele pakkuda rõõmu ja õpetlikku tegevust. See raamat on osa "Tee pai" sarjast, mis on loodud spetsiaalselt väikelastele, et äratada nende huvi loomade vastu ning arendada meeli ja peenmotoorikat.

Kui teie väike uudishimulik põnn on loomade vastu huvi tundnud, siis "Armsad loomad" viib ta rännakule läbi lõbusate ja värvikirevate lehekülgede, kus iga loom on esitatud oma unikaalse tekstuuriga. Kujutage ette, kuidas teie laps paitab raamatu lehti ja tunneb, kuidas küüliku karv on pehme või papagoi suled siledad. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada talle loomariigi mitmekesisust ilma kodust lahkumata.

Raamatu tekstid on kirjutatud luulevormis, mis lisab lugemiselamusele rütmi ja muusikalisust. Lõbusad salmid loomade eluviisidest ja kommetest mitte ainult ei meelelahuta, vaid aitavad kaasa ka keelelise rütmitaju arengule. Teie laps õpib mänguliselt ja loomulikult, samal ajal kui tema sõrmede osavus ja taju võimekused saavad väärtusliku treeningu.

Raamatu realistlikud loomapildid on suurepärane vahend nägemismälu arendamiseks. Võib juhtuda, et pärast raamatu lugemist märkab teie laps tänaval kõndides kassipoega ja hõiskab äratundmisrõõmust, jagades teiega oma teadmisi. See on märk sellest, et "Armsad loomad" on andnud teie lapsele väärtusliku kogemuse, mis ühendab õppimise ja mängu.

"Armsad loomad" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on interaktiivne õppevahend, mis aitab teie lapsel kasvada ja õppida läbi puudutuse, nägemise ja kuulmise. See on ideaalne kaaslane teie lapse arenguteel, pakkudes talle rõõmu ja avastamisrõõmu iga leheküljega.