TEE PAI. ARMSAD METSLOOMAD

TEE PAI. ARMSAD METSLOOMAD

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.49€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma pisikesele maailma avastamist lõbusaks ja harivaks muuta? "Armsad metsloomad" on raamat, mis pakub just seda – võimalust koos lapsega mänguliselt õppida. See raamat on osa "Tee pai" sarjast, mis on loodud just selleks, et pakkuda sinu lapsele rikkalikke sensoorseid kogemusi.

Kujutle hetke, kui saad oma käega tunda, milline on elevant või kui pehme võib olla gorilla karv. "Armsad metsloomad" viib sind ja su last interaktiivsele teekonnale, kus saate koos avastada erinevate metsloomade tekstuuride maailma. Raamatu erilisus seisneb taktiilsetes lehekülgedes, mis on loodud selleks, et ergutada lapse meeli ja toetada tema sensoorset arengut. See on suurepärane võimalus siduda aistingud sõnadega, arendades nii lapse keeleoskust kui ka teadmisi loomariigist.

Iga looma kohta on raamatus kaasahaaravad värsid, mis teevad õppimise veelgi nauditavamaks. Alates kuuekuusest võib sinu laps kogeda, kuidas on puudutada metsikuid loomi turvalises ja harivas keskkonnas. Raamatu kvaliteetne teostus tagab, et see kestab kaua ja pakub rõõmu pikaks ajaks.

"Armsad metsloomad" on kompaktses formaadis, mis teeb sellest ideaalse kaaslase reisidele või pikematele autosõitudele. See raamat ei ole mitte ainult huvitav vahend õppimiseks, vaid ka väärtuslik lisand igale lasteraamatute kogule.

Kingi oma lapsele "Armsad metsloomad" ja vaata, kuidas tema uudishimu ja teadmised loomadest kasvavad mängu ja paituste saatel. See on investeering, mis toob kaasa naeratusi ja arenguhüppeid.