Tee teab. Ehh, uhhuduur Lõuna-Ameerikas

Tee teab. Ehh, uhhuduur Lõuna-Ameerikas

Autor: Hannes Hanso,Mart Kuusk,Priit Kuusk,Liivo Niglas,Kristjan Prii,Tanel Rütman

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Reisikirjad
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.70€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kui oled seiklushimuline ja armastad rännakuid eksootilistes paikades, siis "Tee teab. Ehh, uhhuduur Lõuna-Ameerikas" on just see raamat, mida sa vajad. Autoriteks on kuus julget eestlast – Hannes Hanso, Mart Kuusk, Priit Kuusk, Liivo Niglas, Kristjan Prii ja Tanel Rütman – kes ei karda vastu võtta väljakutseid, mis Lõuna-Ameerika neile esitas.

Nende viies ekspeditsioon viib sind kaasa läbi Argentiina ja Peruu maastike, kus iga päev on ettearvamatu seiklus. Tõsielul põhinev lugu toob sinuni kõrged mäed ja ootamatud takistused, mis panevad proovile nii füüsilise vastupidavuse kui ka vaimse tugevuse. Raamatus avaneb lugejale aus ja humoorikas vaade sellele, kuidas vanemaks saades muutuvad ka mured, kuid ühtehoidvad sõbrad suudavad ikkagi leida rõõmu ja naeru ka kõige raskemates olukordades.

Kui tunned, et argipäev on muutunud liiga rutiinseks, lase "Tee teab. Ehh, uhhuduur Lõuna-Ameerikas" endaga kaasa viia. See on lugu sõprusest, vastupidavusest ja elu ettearvamatusest, mis tõestab, et teekond on tihtipeale olulisem kui sihtpunkt. Pane end valmis avastama Lõuna-Ameerika metsikuid radu koos meestega, kes näitavad, et seiklus ootab alati neid, kes on valmis välja astuma oma mugavustsoonist.