TEE TERVISTAV JÕUD

TEE TERVISTAV JÕUD

Autor: Cal Orey

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Käsiraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta tee imelised omadused Cal Orey teosega "Tee tervistav jõud". See raamat ei ole pelgalt lugemismaterjal, vaid teejuht tervislikuma elu poole, kus tee on palju enamat kui lihtsalt janukustutaja. Raamat viib sind rännakule läbi tee aukartustäratava ajaloo ja avab ukse selle taime salapärasesse maailma, mis on täis tervendavaid omadusi.

Kas teadsid, et tee võib aidata kaalu langetada ja tervist parandada? Cal Orey on kogunud raamatusse üle 50 retsepti, mis on loodud selleks, et turgutada sinu energiataset, leevendada stressi, ravida külmetushaigusi ja uneprobleeme ning palju muud. Need retseptid ei ole ainult tõhusad, vaid ka maitsvad, pakkudes tee nautimist uutes ja põnevates vormides.

Tutvu musta ja valge tee antioksüdantide rikkaliku maailmaga, mis aitavad vähendada südamehaiguste, insuldi ja vähi riski ning võitlevad põletike, viiruste ja bakteritega. "Tee tervistav jõud" toob esile ka tee kasutamise spaahoolitsustes, mis rahustavad nahka ja pehmendavad juukseid, lisades sinu välimusele sära ja meelerahu.

Raamatu lehekülgedelt leiad ka teaduslikke tõendeid, mis kinnitavad regulaarse teejoomise positiivset mõju seedehäiretele, depressioonile, ärevusele ja valule, pikendades nii eluiga. Cal Orey näitab, et parem tervis on tõepoolest vaid ühe teetassi kaugusel.

Kas oled valmis avastama tee tervendavat väge? "Tee tervistav jõud" on sinu käeulatuses, et avardada teadmisi ja pakkuda praktilisi nõuandeid, kuidas tee abil oma elukvaliteeti tõsta.