Teedu ja Peedu, õudne Koletis-Koletis ja teised kentsakad lood

Teedu ja Peedu, õudne Koletis-Koletis ja teised kentsakad lood

Autor: Aino Havukainen,Sami Toivonen

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevatesse seiklustesse, kus igavusel pole kohta? "Teedu ja Peedu, õudne Koletis-Koletis ja teised kentsakad lood" on Aino Havukaineni ja Sami Toivoneni sulest pärit raamat, mis viib sind kaksteist kummalisse ja naerutavasse maailma.

Ühel vihmasel ja tuulisel õhtul, kui väljas möllab torm ja toas valitseb tüdimus, pakub Veera välja mängu: igaüks jutustab ühe loo. Nii saavadki alguse Teedu, Peedu ja Veera meeleolukad pajatused, mis on täis ootamatuid pöördeid ja kujutlusvõimet sütitavaid tegelasi.

Kujuta ette jalgrattaid, mis kasvavad otse metsa all ja mida ainult lapsed suudavad ohjeldada. Või avasta, millist salapärast elu elavad köögiviljad, kui inimsilm neid ei näe. Kohtu selliste värvikate karakteritega nagu Vlad Seletaja, kes on tuntud oma lõputute seletuste poolest, või Pinksi-khaan, kelle oskused lauatennises on legendaarsed.

Raamatus ei puudu ka aeglane Helmut, kes tõestab, et kiirus pole alati võidu võti, Kirbu-Thor, kelle väikesed jalad peidavad endas tohutut jõudu, ja Ilse, kelle kõõmaseiklused panevad sind kindlasti muigama.

"Teedu ja Peedu, õudne Koletis-Koletis ja teised kentsakad lood" on ideaalne lugemine, kui soovid oma päeva tuua särtsu ja naeru. See raamat on tõeline maiuspala neile, kes armastavad fantaasiat ja huumorit ning usuvad, et igas päevas peab olema ruumi väikesele imelisele. Kas oled valmis avastama, mis peitub tavalise ja erakordse piiril? Haara raamat ja lase oma kujutlusvõimel lennata!