TEEJUHT INVESTEERIMISEL KULDA & HÕBEDASSE

TEEJUHT INVESTEERIMISEL KULDA & HÕBEDASSE

Autor: Michael Maloney

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Ettevõtlus ja äri
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
10.07€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kas otsid kindlust oma finantsidele ebakindlas maailmas? Kui jah, siis võib-olla on aeg mõelda väärismetallidele. "Teejuht investeerimisel kulda ja hõbedasse" on raamat, mis võib Sulle olla abiks. Autor Michael Maloney, kes on nii investeerimisasjatundja kui ka ajaloolane, pakub välja, et kuld ja hõbe on aegade jooksul tõestanud oma väärtust kui kindlat varjupaika majanduslike tormide eest.

See raamat, mis ilmub populaarses "Rikka isa" sarjas, on kirjutatud just Sinu jaoks, et anda Sulle teadmisi ja tööriistu, mis aitavad Sul teha teadlikke otsuseid väärismetallidesse investeerimisel. Kui Sa tunned muret oma säästude pärast ja otsid alternatiive traditsioonilistele investeeringutele, siis võib see raamat olla just see, mida vajad.

Michael Maloney selgitab, miks kuld ja hõbe on ajalooliselt olnud väärtuslikud ja miks need võivad olla ka praegu hea investeering. Ta toob välja, et erinevalt rahast, mida saab lõputult juurde trükkida, on väärismetallide kogus piiratud, mis aitab hoida nende väärtust. Raamatus käsitletakse ka seda, kuidas väärismetallidesse investeerimine võib pakkuda kaitset inflatsiooni ja majandusliku ebastabiilsuse vastu.

Kas oled valmis avastama, kuidas kuld ja hõbe võivad aidata Sul oma finantsilist tulevikku kindlustada? "Teejuht investeerimisel kulda ja hõbedasse" on Sinu võimalus õppida ekspertidelt ja teha sammud tarkade investeeringute suunas.