TEEJUHT MAAGILISTE PILTIDE MAAILMA

TEEJUHT MAAGILISTE PILTIDE MAAILMA

Autor: Krista Launonen

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Eneseabi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Oled sa kunagi mõelnud, kui palju visuaalseid stiimuleid sind igapäevaselt ümbritseb? Tänapäeva infoühiskonnas puutub inimene kokku tuhandete piltidega päevas, mis võib tekitada stressi ja raskendada keskendumist. Kuidas aga leida selles visuaalses ülekülluses tasakaalu ja muuta pildid enda jaoks toetavaks jõuks?

"Maagiliste piltide maailma teejuht" on raamat, mis avab ukse piltide ja värvide mõju tundmaõppimisele. Autor Krista Launonen, kes on oma ala asjatundja Soomest, jagab oma teadmisi ja kogemusi, kuidas visuaalsed elemendid võivad mõjutada meie heaolu. Ta on tunnustatud kunstiterapeut, kunstnik ja loovuskoolitaja, kelle südames on eriline koht Eestile. Krista on oma teadmisi jaganud ja loomingut näidanud Tallinna Draakoni galeriis ning viib läbi igasuvisi koolitusi Haapsalus.

Raamat pakub sulle võimalust mõista, miks mõned värvid sind rahustavad ja teised ergutavad, miks eelistad teatud toone teistele. Krista Launonen selgitab lihtsalt ja arusaadavalt, kuidas värvid mõjutavad meie emotsioone ja käitumist ning kuidas saad neid teadmisi kasutada oma igapäevaelus – olgu selleks siis lõõgastumine, tervise parandamine või lihtsalt rõõmsam meeleolu.

Lisaks teoreetilisele taustale leiad raamatust ka praktilisi harjutusi, mis aitavad sul piltide ja värvide maailma paremini mõista ja neid enda kasuks tööle panna. "Maagiliste piltide maailma teejuht" on suurepärane abimees kõigile, kes soovivad oma elu rikastada loovuse ja kunsti kaudu. Kas oled valmis avastama, kuidas pildid ja värvid võivad sinu elu muuta?